We hebben 7 gasten online
 
InfoGemertHandelBakelElsendorpMilheezeDe MortelDe RipsLinksContactZoeken
 
Nieuwste onderwerpen
 
 
Dweilorkest Hoe Zit Dè Naw - Bakel PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Marco Thijssens   
Thursday 25 February 2010

4de Stropdasbierdrinkerswedstrijd gewonnen door Jeroen Harting

Bij deze willen wij Jeroen Harting van harte feliciteren met zijn overwinning van de 4de stropdasbierdrinkerswedstrijd afgelopen dinsdagmiddag 16 februari 2010. Wat houdt een Stropdasbierdrinkerswedstrijd in?

De deelnemers worden met een stropdas aan een tafel vastgeschroefd. Vervolgens wordt er om de 15 minuten een pilsje geserveerd. Degene welke het langste kan blijven zitten, heeft gewonnen. Het was een drukke carnavaldinsdagmiddag voor in het café, en met 16 kerels en 2 dames een goed bezette Stropdasbierdrinkwedstrijd.

De wedstrijd begon om 15:00 uur met het drinken van een pul bier door de winnaar van 2009, (René van den Eijnden welke toen won met een tijd van 4:39 uur). Al na het 4de pilsje begonnen er deelnemers af te vallen onder de muzikale klanken van de deelnemers welke met  karaoke liedjes aan het zingen waren. Onder het gezelschap bevonden zich ook twee dames waarvoor een aparte prijs in het leven geroepen is voor de langstzittende dame, de winnaar bij de dames is Miriam Vervoordeldonk geworden met een tijd van 1:35 uur.

5 Uur na aanvang bleven er 2 deelnemers over, de kampioen van vorig jaar (René van den Eijnden) en Jeroen Harting. Ondanks de vastberadenheid van de voormalig kampioen om ook dit jaar te winnen, viel het doek, of beter gezegd de stropdas, voor hem na 5 uur en 4 minuten om 20:04 uur toen hij zijn stropdas liet doorknippen..

Ondanks de uitslag een uitstekende prestatie! De winnaar werd Jeroen Harting.

Image

Het was een uiterst gezellige wedstrijd, voor de deelnemers en voor de toeschouwers. Foto’s kunnen bekeken worden op de website http://www.hzdn.nl .

De organisatie van de Stropdasbierdrinkerswedstrijd; Dweilorkest Hoe Zit Dè Naw en Café De Zwaan Bakel. Met dank aan alle Stropdasbierdrinkers HET WAS WEER ONTZETTEND GEZELLIG!

 

 
 
© 2010 - Omroep Centraal